شما در این مسیر هستید: سایت درباره جزیره کیش اخبار جزیره راه اندازی شربت خانه شهر تاریخی حریره با هدف معرفی آثار باستانی کیش

وب سایت جدید املاک قصرهخامنشیان با امکانات جدید راه اندازی شد.

از شما دعوت می شود جهت بازدید به آدرس زیر مراجعه نمایید.

www.kishhome.com

آخرین بروز رسانی سایت 5روز, 20ساعت, 8دقیقه, 47ثانیه پیش صورت گرفته است.
آنچه جذاب است سهولت نیست ، دشواری هم نیست ، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است.(کورش کبیر)

آخرین فایل املاک اضافه شده به وب سایت

جهت مشاهده فایل های املاک قصر هخامنشیان که بصورت مرتب بروز رسانی می شود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده فایل های املاک قصر هخامنشیان

ثبت ملک

ثبت تقاضای ملکی

 

فروش و اجاره هتل درحال کار و نیمه ساز در جزیره زیبای کیش

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

 

مهدی حمزه
09347694088

راه اندازی شربت خانه شهر تاریخی حریره با هدف معرفی آثار باستانی کیش

معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: این شهر از آثار قدیمی و ارزشمند کیش است و آثار میراثی ظرفیتی ارزشمند و بهترین راه برای معرفی فرهنگ یک منطقه به گردشگران به شمار می رود که چنانچه با اجرای طرح های جذاب در معرض بازدید قرار گیرند گردشگری رونق بیشتری پیدا می کند.

به گزارش کیشوندنیوز از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش دکتر جیرفتی در مراسم افتتاحیه شربت خانه ایرانی شهر تاریخی حریره کیش در خصوص طرح های در دست اقدام دراین مجموعه تاریخی برای جذب گردشگر بیشتر گفت: راه اندازی شربت خانه شهر تاریخی حریره برای رونق بیشتر گردشگری کیش انجان شده است.

وی افزود: این شهر از آثار قدیمی و ارزشمند کیش است و آثار میراثی ظرفیتی ارزشمند و بهترین راه برای معرفی فرهنگ یک منطقه به گردشگران به شمار می رود که چنانچه با اجرای طرح های جذاب در معرض بازدید قرار گیرند گردشگری رونق بیشتری پیدا می کند.

دکتر جیرفتی تاکید کرد: با توجه به اینکه شهر باستانی حریره با وجود زیبایی وارزش تاریخی فاقد امکانات و محلی برای استقرار بازدید کنندگان بود به همت معاونت گردشگری سازمان طرح جامعی برای جذب گردشگر و استقرار آنها در این شهر تدوین شد که با راه اندازی این شربت خانه گام نخست در این راستا برداشته شده است.

معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه شربت خانه شهر حریره مرحله اول از طرح توسعه این منطقه تاریخی است افزود: بخش های دیگری بر اساس طرح جامع در این شهر ایجاد خواهد شد که برخی نیاز به ایجاد زیر ساخت دارد، با اجرای کامل طرح، شهر تاریخی حریره در چرخه گردشگری کیش قرار خواهد گرفت.

دکتر جیرفتی با اعلام اینکه در آینده نزدیک آب انبار سنتی حریره به مرکز گردشگری تبدیل خواهد شد اظهار کرد: این بخش هم پاتوقی برای گردشگران خواهد بود که در انتهای بازدید از جاذبه های گردشگری کیش، ضمن استراحت در آن با جاذبه های تاریخی این جزیره بیشتر آشنا شوند.

وی در ادامه اظهار داشت: بهره برداری از تمام طرح های مورد نظر یکسال زمان نیاز دارد و فازهای مختلف به مرور وارد چرخه گردشگری خواهد شد.

گفتنی است شهر حریره مربوط به سدهٔ ۵ تا ۱۰ ه.ق است و در شمال جزیره کیش واقع شده و این اثر در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۷۶ با شمارهٔ ثبت ۱۸۸۶ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.map ghasre hakhamanesh small

آدرس:

جزیره کیش، میدان ساحل، بازار دیپلمات، طبقه دوم، واحد 206

تلفن های تماس: 07644461196

07644461126 - 07644461127 - 07644461128 - 07644461194 - 07644461195

09347683357

مدیریت: 09347694088

فکس: 07644461127