اخبار

حمایت مدیرعامل جدید بانک عامل بخش مسکن از بورس املاک

مدیرعامل جدید بانک عامل بخش مسکن، اجرای تعهدات بانک برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر و اجرای طرح ملی اقدام مسکن را از مهمترین استراتژی‌های این بانک عنوان کرد.

2020/08/09 06:56:26 pm ادامه خبر
جزئیات دومین گام برای ساماندهی بازار مسکن

مالیات بر عایدی سرمایه با هدف جلوگیری از معاملات سوداگرانه در بازار مسکن در دستور کار دولت و مجلس قرار گرفت؛ این دومین گام برای ساماندهی بازار مسکن پس از اقدامات مقدماتی برای دریافت مالیات از خانه‌های خالی است.

2020/08/03 08:01:36 pm ادامه خبر
سایه روشن‌ بورس املاک بر سر بازار مسکن

شورای عالی بورس در حالی با راه‌اندازی بورس املاک موافقت کرده که برخی کارشناسان آن را بازاری غیر ضروری دانسته و درباره خطر شکل‌گیری بازار جدید سفته‌بازی در آن هشدار می‌دهند. به گزارش مشرق، حسین سلاح‌ورزی نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و عضو شورای عالی بورس روز شنبه چهارم مردادماه از تصویب راه‌اندازی بورس املاک، مستغلات و امتیازات در شورای عالی بورس خبر داد.

2020/07/28 07:58:36 pm ادامه خبر
بررسی طرح ساماندهی مسکن در کمیسیون عمران مجلس

سید البرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از بررسی طرح طرح ساماندهی بازار مسکن در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد و گفت:این طرح درجلسه روز سه شنبه کمیسیون نهایی و روز چهارشنبه تقدیم هیئت رئیسه پارلمان می شود. وی درباره جزئیات این طرح، ادامه داد: کمیسیون در این طرخ سه محور درباره هدف گذاری برای ساخت یک میلیون مسکن در سال دنبال کرده است که بحث اول مربوط به تامین زمین ارزان است. که قرار است وزارت جهاد کشاورزی زمین‌های حوالی شهرها را در اختیار وزارت راه و شهرسازی برای ساخت مسکن قرار دهد. نماینده مردم خدابنده در مجلس یازدهم تصریح کرد: بحث دوم مربوط به تامین منابع مالی بود که در جلسه امروز با حضور نمایندگان بانک مرکزی، مرکز پژوهش ها و وزارت راه و شهرسازی در خصوص ارائه تسهیلات ارزان قیمت با تشکیل صندوق مسکن و مکانیزم آن بحث شد. سخنگوی کمیسیون عمران ادامه داد: بحث سوم مربوط به تامین مصالح ارزان قیمت بود که مورد بررسی قرار گرفت.

2020/07/19 07:03:35 pm ادامه خبر
ارائه خدمات املاک قصرهخامنشیان

قابل توجه مراجعین محترم، املاک قصر هخامنشیان خدمات خود را بصورت غیر حضوری و همچنین با رعایت صد درصد موارد بهداشتی مورد تایید سازمان بهداشت بصورت حضوری ادامه میدهد. بدین منظور جهت نوشتن قرارداد با رعایت فاصله و ارائه دستکش و ماسک و پوشش کفش و محلول ضد عفونی کننده به مشتریان و مراجعین محترم نسبت به ارائه خدمات می پردازد.

2020/03/14 02:54:11 pm ادامه خبر
عراقی ها در صدر خریداران املاک و مستغلات ترکیه

داده‌های دفتر سرمایه‌گذاری دولت ترکیه از افزایش چشمگیر حجم سرمایه گذاری‌های عربی در این کشور طی سال‌های اخیر خبر داده و اعلام کرد که عراق در صدر لیست کشورهای خریدار املاک و مستغلات ترکیه قرار دارد.

2020/02/01 09:50:36 am ادامه خبر
شورای شهر: لیستی از املاک شهرداری تهران نداریم

حجت نظری، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: لیستی از املاک شهرداری تهران نداریم و متأسفانه شورای شهر نیز اطلاع دقیقی از تعداد املاک شهرداری ندارد.

2020/01/30 11:05:23 am ادامه خبر
تکذیب فروش املاک وزارت خارجه عراق در آمریکا

وزارت خارجه عراق اخبار شبکه‌های اجتماعی درباره فروش زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر در واشنگتن که سفارت این کشور در آنجا قرار دارد، تکذیب کرد.

2020/01/27 09:39:56 am ادامه خبر
بررسی فروش تعدادی از املاک ایران در سه کشور

هشت فقره املاک متعلق به ایران در کشورهای ازبکستان، آلبانی و تاجیکستان، درخواست صدور مجوز لازم برای فروش این املاک به هیئت دولت ارائه شده است.

2020/01/25 09:41:52 pm ادامه خبر
برکناری مدیرکل ثبت اسناد و املاک گلستان پس از بازدید سرزده رئیس سازمان

در جریان بازدید اخیر رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از واحدهای ثبتی استان گلستان، عملکرد مدیر کل ثبت این استان طی چندین جلسه در سازمان مورد بررسی قرار گرفت و با دستور خداییان، مدیر کل جدید استان گلستان منصوب و معارفه شد.

2020/01/21 09:47:42 pm ادامه خبر
کوتاهی در راه‌اندازی سامانه املاک و دریافت مالیات از خانه‌های خالی

یک روزنامه اقتصادی اصلاح‌طلب معتقد است دولت در